KIŞ SPOR OKULLARINDA 9 BİN SPORCUYA EĞİTİM
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitR9s7kNC9qQ7EZKP_Qh3Ib137TItepSoWlSkg73OsmAIdNGj8Gb3FGNz2cJ5mujnqDpQMNdEWC-jj6dks22Pz60ibj5ToXtrfdsfibBnLONavnunUcn2QZIlJ1TAqRC5uKP_ZieVoc3s/s320/Screenshot+%252813%2529-748409.png)
Selçuklu Belediyesi Kış spor okullarında eğitimler devam ediyor. Her yıl on binlerce çocuğun eğitim aldığı spor okulları bu yılda büyük ilgi görmeye devam ediyor. 15 branşta eğitim verildiği spor okullarında 9 binden fazla sporcu eğitim görüyor
Selçuklu Belediyesi kış spor okullarında binlerce çocuk eğitim almaya devam ediyor. Her yıl on birlerce çocuğun spor yapmak için tercih ettiği Selçuklu Belediyesi spor okulları büyük ilgi görmeye devam ediyor. İnternet üzerinden de kayıt alınan spor okullarında, bazı branşlarda kontenjan tamamen doldu. Selçuklu Belediyesi spor okullarına kayıtlar online olarak internet üzerinden de yapılabiliyor. Spor okulu çalışmaları yaz ve kış olmak üzere iki sezondan oluşuyor. Sporcularımız eğitimlerini, Selçuklu Belediyesire ait ulusal standartlara uygun 35 tesiste toplam 56 salonda gerçekleştiriyor. Sporculara hijyenik şartlarda branşlarında profesyonel antrenörler eşliğinde, Yüzme, Basketbol, Futbol, Tekvando, Cimnastik, Tenis, Voleybol, Wushu, Karate, Kick Boks, Satranç, Judo, Hentbol, Güreş, ve Masa Tenisi branşlarında eğitim veriliyor. 2017-2018 kış spor okullarında şuan 9 binin üzerinde sporcuya hizmet veriliyor. 7 Ekim 2017'de eğitimlere başlanan Kış Spor Okulları, 27 mayıs 2018 tarihinde sona erecek.
KAYITLAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILABİLİYOR
Selçuklu Belediyesi yaz spor okullarına kayıtlar internet üzerinden https://tahsilat.selcuklu.bel.